Kontakt

Kontakt do firmy

STUDIUM Biuro Rachunkowe i Doradztwo Podatkowe świadczy kompleksowe usługi księgowo – podatkowe. Na rynku grudziądzkim funkcjonujemy już od 1991 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma firmami o różnym profilu działalności. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura, a także do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 00 – 15 00.

Nasze biuro znajduje się w okolicach Starego Miasta, u zbiegu ul. Mickiewicza i ul. Sienkiewicza. W pobliżu znajdują się budynki Urzędu Pocztowego i Urzędu Stanu Cywilnego przy których są miejsca parkingowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie naszego biura znajdują się: kancelaria notarialna i adwokacka. Mają więc Państwo szansę kompleksowej obsługi.

„STUDIUM” Biuro Rachunkowe i Doradztwo Podatkowe Eugeniusz StrahlDoradca Podatkowy nr 03907

ul. Mickiewicza 26,
86-300 Grudziądz

+48 508 266 372
+48 564 624 210

brstudium@onet.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.studium.grudziadz.com oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "STUDIUM" BIURO RACHUNKOWE I DORADZTWO PODATKOWE EUGENIUSZ STRAHL, Mickiewicza 26 86-300 Grudziądz, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem brstudium@onet.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

youtube logo
instagram logo
pinterest logo
goldenline logo
allegro logo
linkedin logo