O nas

Poznaj Studium

Przez lata pracy w innych firmach staraliśmy się wyciągać z pracy zawodowej te elementy, które najbardziej przydadzą się w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. W 1991 roku udało nam się spełnić wyznaczony wcześniej cel – zadebiutowaliśmy w Grudziądzu na rynku jako „STUDIUM” Biuro Rachunkowe i Doradztwo Podatkowe.

Prowadzona przez nas działalność to przede wszystkim wieloletnia tradycja świadczenia usług księgowych, doradztwa podatkowego, prowadzenia spraw kadrowo-płacowych w przedsiębiorstwach o różnej specjalizacji, jak też sporządzaniem rocznych zeznań podatkowych. Gwarantujemy Państwu usługi nie tylko osób o dużej wiedzy specjalistycznej, ale także o bogatym doświadczeniu zawodowym. Ponad 25 lat pracy przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Dzięki wyselekcjonowanej kadrze specjalistów i doborze niezbędnych narzędzi nasz Klient ma zapewnioną kompleksową obsługę i gwarancję bezpieczeństwa swoich finansów. Za wykonywane usługi ponosimy pełną odpowiedzialność, której gwarantem jest polisa ubezpieczeniowa z tytułu wykonywania zawodu doradcy podatkowego.

„STUDIUM” Biurem Rachunkowym i Doradztwem Podatkowym zarządza Eugeniusz Wojciech Strahl – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Studiów Podyplomowych, Doradca Podatkowy – wpisany na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych pod numerem 03907, posiadający również licencję Ministra Finansów nr 33229/02 uprawniającą do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych. Członek Zarządu I kadencji Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Bydgoszczy.

Wiemy czego oczekuje od nas klient i do ustalenia pozostają jedynie indywidualne szczegóły.

Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zleconego nam zadania.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową propozycją, a także do kontaktu z przedstawicielem Studium. Z pewnością odpowie on na wszelkie nurtujące Was pytania.

youtube logo
instagram logo
pinterest logo
goldenline logo
allegro logo
linkedin logo